تبلیغات
 
سازمان نقشه برداری کشور
آموزشکده نقشه برداری
کانال علمی فرهنگی
صفحه اینستاگرام
صفحه آپارات انجمن علمی
کتابخانه ی انجمن علمی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید ها :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه پیش :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد پست ها :
  • تاریخ آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
صفحه نخست             تماس با ما           ارسال ایمیل               RSS                  ATOM
http://uupload.ir/files/nyft_%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87.jpg

به ادامه مطلب مراجعه نمایید !!!با توجه به حذف کنکور کاردانی به کارشناسی و پذیرش دانشجو درآموزشکده سازمان نقشه برداری بر اساس معدل و قبولی در مصاحبه علمی ، سوالات و ابهامات بسیاری پیرامون نحوه مصاحبه علمی کاردانی به کارشناسی در آموزشکده سازمان نقشه برداری ذهن داوطلبان را مشغول نموده است.

 داوطلبان می توانند سوالات خود در مورد شرایط مصاحبه، ضریب اختصاص داده شده به هر دانشگاه، حداقل و حداکثر معدل قبولی سال گذشته و ... را در قسمت نظرات همین مطلب برای ما ارسال کنند، انشاالله طی 24 ساعت آینده به سوال شما پاسخ داده خواهد شد. (داوطلبان برای دریافت پاسخ سوال خود بایستی به قسمت نظرات این مطلب مراجعه کنند)

مشاوران:

جناب مهندس محسن شیخی: داوطلب کنکور کاردانی به کارشناسی سال 94، فارغ التحصیل کارشناسی نقشه برداری از آموزشکده سازمان نقشه برداری و عضو فعال انجمن علمی دانشجویی

آقای مرتضی شفیعی عاشق آبادی: داوطلب کنکور کاردانی به کارشناسی سال 95، دانشجوی فعلی آموزشکده سازمان نقشه برداری و عضو شورای انجمن علمی دانشجویی

** امکان ارسال پاسخ برای نظرات خصوصی وجود ندارد **

 سه شنبه 16 مرداد 1397 13:14
سلام و خسته نباشید خدمت مهندسین نقشه برداری برای مصاحبه مدارک مورد نیاز چیه؟ میشه دقیق ذکر کنید
ممنون
آرش شاه کیشی
باسلام
به سایت آموزشکده سازمان نقشه برداری مراجعه کنید
gtc.ac.ir
یکشنبه 12 شهریور 1396 13:40
با سلام
دانشگاه های دیگه که رشته نقشه بردری اونجا هست مثل دانشگاه مرند یا گلستان اونها بدون مصاحبه است ؟
با چه معدلی میتونیم از این دانشگاه ها قبول بشیم؟
آیا اونجا هم اولویت با داوطلبان بومی هست ؟
مرتضی شفیعی
با سلام خدمت شما
با توجه به دفترچه کاردانی به کارشناسی سال96 در رشته نقشه برداری تنها آموزشکده نقشه برداری سازمان نقشه برداری کشور و آموزشکده نقشه برداری سازمان جغرافیایی دو مرحله ای و پذیرش براساس سوابق تحصیلی و قبولی در مصاحبه علمی و عقیدتی میباشد(مصاحبه آموزشکده سازمان نقشه برداری تنها علمیست) و دیگر دانشگاه ها در رشته نقشه برداری پذیرش براساس سوابق تحصیلی انجام میشود.
اطلاعاتی از پذیرش در دیگر دانشگاهها در دسترس نیست و بهتر است از انجمن های علمی همان دانشگاهها این موضوع را پیگیری نمایید.
شنبه 11 شهریور 1396 00:32
با سلام خدمت شما عزیزان
ببخشید میخواستم بدونم معدل لازم برای ورود به اموزشکده چقده؟
ایا این ضریب دانشگاهی راسته؟
من دانشجو دانشکده شماره یک تبریزم خواستم ببینم معدل لازم چقده؟
مرتضی شفیعی
با سلام
- با توجه به تفاوت سطح علمی و عملی دانشگاه های مختلف و اعمال ضریب موثر که براساس رتبه علمی دانشگاه مقطع کاردانی دانشجو صورت میگیرد، جواب قطعی در مورد میزان معدل ورودی نمیتوان گفت(با توجه به متفاوت بودن ضریب موثر هر دانشگاه) ولی به صورت تقریبی و با توجه به معدل موثر دانشجویان پذیرفته شده در دو سال اخیر میتوان گفت که حداقل معدل موثر جهت دعوت به مصاحبه علمی آموزشکده سازمان نقشه برداری 17.5 میباشد.
(معدل موثر = معدل کل مقطع کاردانی داوطلب * ضریب موثر دانشگاه مقطع کاردانی)
- از سال تحصیلی 93-94 تا کنون و با حذف کنکور کاردانی به کارشناسی و پذیرش براساس سوابق تحصیلی، سازمان سنجش کشور جهت رتبه بندی دانشجویان و همچنین یکسان سازی معدل داوطلبین، با در نظر گرفتن دانشگاه محل تحصیل در مقطع کاردانی اقدام به رتبه بندی داوطلبین براساس معدل موثر انجام داد که فرمول محاسبه معدل موثر در بالا توضیح داده شده است.
لازم به ذکر است که ضریب موثر هر دانشگاه از سوی سازمان سنجش و باتوجه به سطح علمی و عملی هر دانشگاه در نظر گرفته شده است.
- اطلاعات دقیقی در مورد میزان معدل جهت پذیرش در آموزشکده سازمان نقشه برداری در دسترس نیست(پذیرش در آموزشکده سازمان نقشه برداری دو مرحله ایست و داوطلب ابتدا با توجه به سوابق تحصیلی به مصاحبه علمی آموزشکده دعوت میشود و سپس با قبولی در مصاحبه علمی پذیرش خواهد شد)
ولی به طور کلی میتوان گفت جهت دعوت به مصاحبه علمی آموزشکده سازمان نقشه برداری معدل موثر حدود 17.5 از سوی داوطلب نیاز میباشد تا در صورت قبولی در مصاحبه علمی در آموزشکده سازمان نقشه برداری پذیرش شود.
جمعه 10 شهریور 1396 10:52
مصاحبه ی این دانشکده چطور برگزار میشه به چه طریقه منظورم
بعد اولویت قبولی بر اساس بومی بودنه یا نه
مرتضی شفیعی
با سلام
- پیش تر توضیح داده شد که داوطلبین پذیرش در آموزشکده سازمان نقشه برداری ابتدا براساس معدل کل دوره کاردانی به صورت چند برابر ظرفیت پذیرش به مصاحبه علمی آموزشکده سازمان نقشه برداری دعوت میشوند که از این بین 60 نفر (30 نفر روزانه و 30نفر شبانه) پذیرش خواهند شد.
مصاحبه آموزشکده سازمان نقشه برداری کاملا علمی بوده و تمامی سوالات براساس دانش تئوری و عملی شما از دروس تخصصی کاردانی نقشه برداری شامل نقشه برداری، ژئودزی، فتوگرامتری، کارتوگرافی و زبان تخصصی میباشد که دعوت شدگان به مصاحبه باید طبق جدول زمانبندی اعلام شده در آموزشکده سازمان نقشه برداری حضور داشته باشند.
ضمنا توصیه میشود دعوت شدگان عزیز به مصاحبه علمی حدود یک ساعت زودتر از زمان اعلام شده در جدول زمانبندی جهت تکمیل پرونده خود به آموزشکده مراجعه نمایند.
- اولویت قبولی در آموزشکده سازمان نقشه برداری با داوطلبین بومی تهران است.
چهارشنبه 8 شهریور 1396 23:17
مصاحبه با حظور چند نفر برگذار میشه؟اسامی دانشکده های دیگه کی اعلام میشه؟چطور سوالاتی پرسیده میشه علمی یا شخصیتی؟
مرتضی شفیعی
با سلام خدمت شما
تعداد داوطلبین دعوت شده از سوی سازمان سنجش جهت شرکت در مصاحبه علمی آموزشکده سازمان نقشه برداری 104 نفر میباشد که ار این بین 60 نفر (30 نفر روزانه و 30 نفر شبانه) پذیرش میشوند.
نتایج نهایی کاردانی به کارشناسی تمامی دانشگاهها با توجه به سالهای قبل در دهه سوم (اواخر) شهریور ماه اعلام میگردد.
سوالات مصاحبه آموزشکده سازمان نقشه برداری، تنها سوالات علمیست و سوالات عقیدتی در سالهای گذشته مطرح نگردیده است.
یکشنبه 5 شهریور 1396 15:10
سلام،در مدارک مورد نیاز نوشته شده ریز نمرات و مدرک فوق دیپلم یا گواهی دال بر فارغ‌التحصیلی الزامی میباشد، دانشگاه هیچوقت چنین مدارکی دست دانشجو نمیدهد،یعنی بر اساس قانون دانشگاه ها چنین چیزی امکان پذیر نمیباشد، فقط در صورتی که دانشگاه قبول شده درخواست میدهد که از طریق پست مستقیما ارسال میشود،حال با چنین مستنداتی باید چکار کنیم؟ممنونم
مرتضی شفیعی
با سلام خدمت شما
در سالهای گذشته در هنگام مصاحبه علمی حتما باید مدارک خواسته شده توسط داوطلب قبل از زمان مصاحبه از دانشگاه محل تحصیل در دوره کاردانی تهیه شده و دانشگاهها موظف هستند مدارک را در اختیار دانشجو جهت مصاحبه قرار دهند.
در سالهای گذشته منوال به اینصورت بوده که ریزنمرات دوره کاردانی(حتما باید در پرونده شخص دعوت به مصاحبه قرار داشته باشد و از قبل توسط دانشجو تهیه شده باشد) و همچنین گواهی موقت دوره کاردانی هنگام مصاحبه باید توسط داوطلب تهیه میشد.
ضمنا مدارک لازم جهت مصاحبه علمی سال96 کارشناسی ناپیوسته نقشه برداری آموزشکده سازمان نقشه برداری در اطلاعیه سازمان سنجش و آموزشکده سازمان نقشه برداری به همراه اسامی داوطلبین دعوت به مصاحبه شده بر روی وبسایت این دو نهاد قرار داده خواهد شد.
جمعه 3 شهریور 1396 23:55
با سلام خدمت دوستان گرامی
بنده سوال های قبلی دوستان و همچنین جواب شما عزیزان را مطالعه كردم اما بازم سوالی برام مونده و میخواستم بدونم كه چگونه میتونیم زمان دقیق مصاحبه دانشكده را متوجه شوم؟
مرتضی شفیعی
با سلام خدمت شما
اسامی داوطلبین دعوت شده به مصاحبه آموزشکده سازمان نقشه برداری(حدودا هفته اول شهریورماه) بر روی وبسایت سازمان سنجش کشور و آموزشکده سازمان نقشه برداری قرار خواهد گرفت. همچنین سعی میشود در اولین ساعات اعلام اسامی داوطلبین، اسامی و مشخصات دواطلبین دعوت به مصاحبه شده بر روی وبلاگ و کانال تلگرامی انجمن علمی آموزشکده سازمان نقشه برداری قرار داده شود.
یکشنبه 22 مرداد 1396 22:02
سلام کدام یک از درسها توی مصاحبه ازشون سوال میاد؟
مرتضی شفیعی
با سلام خدمت شما
به طور کلی میتوان گفت سوالات کلی و براساس ریزنمرات شما و دروس تئوری و عملی که در دوره کاردانی گذرانده شده به همراه سوال از مدارک و گواهی های پایان دوره های نرم افزاری که گذرانده شده میباشد و شما باید به صورت کلی بر روی مباحث تسلط داشته باشید.
به صورت دقیق تر میتوان گفت سوالات اکثر در زمینه های زیر میباشد:
- ژئودزی1و2
- فتوگرامتری1و2
- کارتوگرافی
- نقشه برداری1و2
- زبان انگلیسی
- نرم افزارهایی که در دوره کاردانی در دروس عملی گذرانده شده ( این نرم افزار با توجه به ریزنمرات و نرم افزاراتی که داوطلب گذرانده پرسیده میشود)
- سوال از مقالات علمی داوطلب(در صورت داشتن مقاله) و یا دوره های آموزشی نرم افزاری که گواهی گذراندن دوره توسط داوطلب از آموزشگاههایی بجز دانشگاه محل تحصیل ارائه میشود.
جمعه 20 مرداد 1396 10:36
با سلام خدمت مهندسین گرامی
میخواستم بدونم ضریب دانشگاه کجا و در چ صورت مورد استفاده قرار میگیره یعنی چه نوع امتیازی محسوب میشه

همینطور زمان مصاحبه چه موقع است
و آیا در صورت قبول نشدن میشه از اولویت های بعدی استفاده کرد

با تشکر
مرتضی شفیعی
با سلام خدمت شما دوست گرامی
- زمان تقریبی مصاحبه علمی آموزشکده طبق سالهای گذشته در هفته اول شهریور ماه میباشد.
- پذیرش در آموزشکده سازمان نقشه برداری به دلیل اینکه دو مرحله ای میباشد به صورت نیمه متمرکز در نظر گرفته شده و در صورت پذیرفته نشدن در آموزشکده سازمان نقشه برداری، شما از اولویت بعدی خود میتوانید استفاده نمایید.
- به دلیل تفاوت در سطح آموزشی هر دانشگاه و همچنین ایجاد معدلی یکپارچه جهت ارزیابی دانشجویان، سازمان سنجش کشور به هر دانشگاه ضریبی را با توجه به سطح علمی و عملی و آموزشی دانشگاه تعلق داده تا دانشجویان را با معدل موثر جهت رتبه بندی ارزیابی نماید. ( معدل موثر = ضریب موثر دانشگاه * معدل کل دانشجو )
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.